Програмне забезпечення Multi-Vendor

Multi-Vendor – це розширена версія программного забезпечення CS-Cart, яка дозволяє створити торгівельний центр онлайн, в якому безліч продавців можуть керувати продажами власних товарів через єдиний онлайн-магазин.

Ціна 37700 ₴
Придбати ліцензію Ми пропонуємо гарантуію повернення грошей у 30-денний термін!
Бажаєте провести тест-драйв? Ми можемо збудувати персональну демо-версію магазину, щоб ви могли випробувати усі характеристики в реальному режимі!Випробувати демо-версію онлайн

Multi-Vendor – це ідеальне рішення для онлайн магазинів з безліччю незалежних продавців та віртуальних торгівельних центрів з багатьма окремими відділами. Multi-Vendor забезпечує функціональні можливості для різних постачальників продавати свої продукти та керувати ними на загальній вітрині.

Особливості Multi-Vendor
Безліч продавців – одна вітрина

Безліч продавців – одна вітрина

Продукти багатьох незалежних продавців з’являються в загальному каталозі, а відвідувачі вашого вебсайту роблять покупки в одному місці, навіть якщо продукти надані сотнею різних постачальників з усього світу.

Необмежена кількість продавців

Необмежена кількість продавців

Не має значення скільки незалежних продавців продають свої продукти у вашому магазині – два або сто. Кількість аккаунтів – необмежена і ви можете розширювати свій бізнес без перешкод.

 
Продукти від різних продавців – в одному заказі

Продукти від різних продавців – в одному заказі

Кошик ваших покупців може містити продукти від різних продавців, але вони будуть представлені в одному заказі і оплачуватися усі відразу.

Окрема адміністративна панель для кожного продавця

Окрема адміністративна панель для кожного продавця

Кожен продавець має власну адміністративну панель для керування своїми налаштуваннями та продуктами. Продавці не будуть заважати один одному в роботі.

 
Загальна обробка платежів

Загальна обробка платежів

Гроші зараховуються на торгівельний рахунок головного адміністратора магазину, який потім розподіляє грошові кошти між продавцями ручним способом відповідно до історії замовлень. Замовлення відстежуються і обробляються окремо для кожного продавця.

Магазином керує головний адміністратор

Магазином керує головний адміністратор

Головний адміністратор має повний доступ до налаштувань магазину та продуктів, які продають постачальники. Таким чином, ви повністю контролюєте що саме додається до каталогу продуктів і можете попередньо модерувати активність вашого продавця, якщо це необхідно.

 
Реєстрація виплат продавцем

Реєстрація виплат продавцем

CS-Cart відстежує суми виплат для кожного продавця магазину окремо та надає інструмент для реєстрації цих витрат. Таким чином, ваша бухгалтерія завжди в порядку.

Різні способи доставки

Різні способи доставки

Кожен постачальник може налаштувати власні способи доставки. Покупці, замовлення яких містять товари від різних продавців, можуть обрати різні варіанти доставки та контролю для кожного товару.